loader image
info@malatyabogaziciegitim.com +90 422 502 0399
Bizi Tanıyın

Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Boğaziçi Eğitim Kurumları; genç, yeniliğe açık, yeniliklere adapte olabilen ve deneyimli kadrosu, yenilikler için yatırım yapmaya devam eden yönetim kadrosu sayesinde her geçen gün daha da yükselmektedir. Bu yükselişin neticesinde de başarılı ve hayata hazır öğrenciler yetiştirmeye devam ediyoruz.

“Eğitimde feda edilecek tek bir fert dahî yoktur.”

İlkesiyle çıktığımız bu yolda bütün öğrencilerimizi aynı ilgi ve sevgiyle hem hayata, hem üniversiteye hem de hak ettiği üniversiteye geçiş bileti olan sınava hazırlıyoruz.

Misyonumuz

Sosyal sorumluluk bilincine sahip, çevresine saygı duyan ve çevresinden saygı duyulan, yenilikleri ve bu yeniliklerin getirdiği teknolojiyi kullanabilen, ekip çalışması yapabilecek bireyler yetiştiriyoruz.

Vizyonumuz

Çağımızın getirdiği yenilikleri kullanarak bu yenilikleri geliştirebilecek, yeni teknolojiler üretebilecek, ülkenin geleceğine değer katabilecek, sosyal duyarlılığa sahip bireyler yetiştirme ilkelerini koruyan bir eğitim kurumuyuz.

Yeniliklerimiz

Öğrencilerimizin olağanüstü durumlarda da eğitimlerine devam edebilmeleri için online eğitime yatırım yapıyoruz. Video ders, soru çözüm, öğrenci takip vb. sistemleri hizmetinize sunuyor ve geliştiriyoruz.

Uzman Eğitmen Kadrosu

Uzman eğitmen kadromuz sizlere hak ettiğiniz eğitimi vermek için sabırsızlanıyor. Derslerimizi gerçek hayattan örnekler ile destekleyerek öğrenmenizi kalıcılaştırıyoruz.

Sosyal Etkinlikler

Verdiğimiz bu kaliteli eğitimin üstüne sosyal etkinliklerimizle eğitimin sadece derslerden ibaret olmadığı bilincini sizlere öğretiyoruz. 

Uzaktan Eğitim

Uzaktan eğitim sistemlerimizle birlikte eğitiminizi sizlere sadece okul içerisinde değil, okul dışında da vermeye devam ediyoruz. Öğrenci takip sisteminden, videolu eğitimlere kadar birçok uzaktan eğitim fırsatını sizlere sunuyoruz.