info@malatyabogaziciegitim.com +90 422 502 0522
Bizi Tanıyın

Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Malatya Boğaziçi Kurs Merkezi; tecrübeli eğitim kadrosu ve vizyonuyla Malatya’daki diğer kurs merkezlerinden ayrılmaktadır. Teknolojiye aşina kadrosu sayesinde uzaktan eğitime hazır kadrosuyla gelişimine devam etmektedir.

“Eğitimde feda edilecek tek bir fert dahi yoktur.”
İlkesiyle yola koyulduk ve bütün öğrencilerimize eşitlikçi bir şekilde eğitim verdik, vermeye de devam ediyoruz.

 

Misyonumuz

Örf ve adetlere uyan, geleceğe umutla bakan, toplumda hem saygı duyan hem de saygı duyulan, teknolojiyi kullanabilen ve yenilenen teknolojiye ayak uydurabilen, takım olarak çalışmaya hazır bireyler yetiştiriyoruz.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen ve değişen teknolojiyi takip edebilen ve hatta bu teknolojiyi geliştirebilecek, ülkesine katma değer katabilecek, örf ve adetlere saygı duyan bireyler yetiştiren bir kurumuz.

Yeniliklerimiz

Öğrencilerimiz pandemi gibi süreçlerde de eğitim ve öğretimlerine devam edebilecekleri online eğitim sistemlerine yatırım yapıyor ve entegre ediyoruz. Uzaktan eğitim, öğrenci durum değerlendirme gibi sistemleri size sunuyoruz.

Yenilikçi Eğitim Modeli

Eğitimimizin kalitesini arttırmak amacıyla sürekli olarak yeni stratejiler geliştiriyor ve bu geliştirdiğimiz sistemi sizlerin başarısıyla taçlandırıyoruz.

Kişiye Özel Rehberlik

Öğrencilerimizi sorunları olduğunda ve planlama yapılması gerektiğinde tek tek dinleyerek onlara özel çözümler üretiyor ve rota çiziyoruz.